FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jak często ukazuje się Grabarz Polski?

Z założenia, Grabarz Polski jest miesięcznikiem. Czasami jednak numery wychodzą z większym lub mniejszym opóźnieniem. Przypominamy, że przygotowujemy go w czasie wolnym od naszych normalnych zajęć. Robimy co w naszej mocy by ukazywał się jak najczęciej i co najważniejsze - regularnie.

Ile kosztuje Grabarz Polski i wasze ebooki?

Zarówno sam magazyn w pliku pdf, jak i nasze ebooki są w 100% darmowe. Nie przewidujemy zmiany naszej polityki dystrybucyjnej. Wyjątek stanowią nasze papierowe wydawnictwa.

Czy to się wam opłaca?

Nie! Tworzymy go z pasji i zamiłowania. Czasami nawet do niego dopłacamy. Dopóki nas to bawi, Grabarz będzie powstawać.

Czy mogę zostać recenzentem?

Naturalnie! Zapoznaj się z warunkami na jakich publikujemy nadsyłane teksty. Jeśli je akceptujesz, przy pomocy formularza kontaktowego, prześlij nam próbkę swoich prac lub gotową recenzję, zgodną z naszymi wytycznymi.

Czy opublikujecie moje opowiadanie?

Istnieje taka możliwość. Zapoznaj się z warunkami na jakich publikujemy nadsyłane teksty. Jeśli je akceptujesz, przy pomocy formularza kontaktowego, prześlij nam proponowany tekst.

Czy zostaniecie patronem mojej/mojego…?

Istnieje taka możliwość. Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza kontaktowego.

Czemu na waszej stronie internetowej są tylko premiery?

W przeciwieństwie do zawartości kolejnych numerów w wydaniu pdf, nasza strona skupia się na najgorętszych tematach, aby dotarły do naszych czytelników zanim zdążą ostygnąć.